22Bet Burkina Faso

June 21, 2023
63 Views

Burkina Faso to małe afrykańskie państwo, które nie posiada dostępu do morza.Społeczność jest bardzo uboga, dlatego kraj znajduje się w czołówce najbiedniejszych państw. Burkina Faso zalicza się do mniejszości, ponieważ jest to muzułmańskie państwo posiadające zalegalizowany hazard. Kwestia hazardu online nie została uregulowana i w konsekwencji gracze posiadają możliwość swobodnej gry.

Historia hazardu w Burkina Faso

Jeszcze w XX wieku, Burkina Faso funkcjonowało pod nazwą Republika Górnej Wolty. W tym okresie była kolonią francuską. Swoją niepodległość uzyskała w 1960 roku. I od tego momentu zalegalizowany został również hazard w Burkina Faso. Źródłem prawa obowiązującego w zakresie gier hazardowych jest Loi n° 028-2008-AN z dnia 13 maja 2008 portant Code du Travail, czyli po prostu ustawa o grach hazardowych z 2008 roku. Państwo posiada monopol na zdecydowaną większość form hazardowych – zakłady sportowe, loterie, które funkcjonują pod nazwą Lotérie National Burkinabé. Zalegalizowanie gier hazardowych w kasynach, również automatów do gry, nastąpiła dopiero w 2014 roku na podstawie ustawy

22bet Burkina Faso

347/PRES/PM/MEF/MATS (ustawy o grach hazardowych). Burkina Faso jest ewenementem w krajach muzułmańskich, ponieważ umożliwia prywatnym firmom zakładanie i prowadzenie zakładów gier hazardowych w kasynach. W rzeczywistości nie powstały dokładne przepisy, które regulowałyby kwestię hazardu internetowego.Choć należy pamiętać, że Burkina Faso nie wydaje na niego licencji, dlatego może być traktowany jako nielegalny.

Przyjmuje się jednak, że liberalne przepisy odnoszą się również do działalności platform bukmacherskich i mieszkańcy Burkina Faso mogą korzystać z nich bez konsekwencji. Choć mają utrudniony dostęp do platform, to władza nie egzekwuje kar dla takich osób. Z pewnością spowodowane jest bardzo niskim dostępem do Internetu, który kształtuje się na poziomie wynoszącym 18%. Brak uregulowania dla tego obszaru rynku skutkuje zmniejszeniem potencjalnych zysków dla budżetu, dlatego z pewnością w przyszłości zajdą pewne zmiany w tej kwestii.

Co oferuje 22Bet Burkina Faso?

Platforma bukmacherska 22 Bet dociera niemal w każde miejsce na Ziemi, dlatego powstało również 22Bet Burkina Faso. Atrakcyjność stworzonej oferty przez bukmachera nie jest pomniejszana w biedniejszych krajach. Mieszkańcy Burkina Faso mają możliwość skorzystania z licznych bonusów i promocji. Zachęcający jest przede wszystkim bonus powitalny, który przyciąga uwagę nowych użytkowników.

Gracze wierni platformie mogą liczyć na regularne bonusy i promocje. Całą działalność platformy skupia się wokół najwyższego komfortu użytkowników, dlatego stosowane są najbardziej innowacyjne zabezpieczenia, które chronią zarówno zdeponowane środki jak i dane osobowe graczy. Platforma 22Bet Burkina Faso jest w pełni intuicyjna, dlatego mieszkańcy kraju doskonale radzą sobie z jej obsługą. Dodatkowo w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i rady ze strony biura obsługi klientów.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz