22bet Bulgaria

July 3, 2023
58 Views

Bułgaria, Republika Bułgarii jest biedniejszym krajem znajdującym się w Europie Wschodniej. Liczy ok. 7 mln obywateli, a także jest członkiem Unii Europejskiej. Obowiązująca w Bułgarii ustawa o grach hazardowych z 2012 roku uznaje hazard w tym kraju za legalny. Także hazard online jest dozwolony w tym kraju, jednak operatorzy, którzy chcą prowadzić działalność na terenie tego kraju powinni posiadać licencję. Czy w tym kraju funkcjonuje platforma 22bet.bg?

Historia hazardu w Bułgarii

W Bułgarii nie były tworzone specjalne przepisy dotyczące hazardu aż do 1993 roku, co było bardzo powszechne na terytorium krajów znajdujących się we wschodniej części Europy. Spowodowane było to przede wszystkim silnymi wpływami Związku Radzieckiego. W przeciwieństwie do innych państw, w Bułgarii hazard był nielegalny, co było podyktowane przyczynami społeczno-politycznymi.

Pomimo obowiązującego zakazu na początku XX wieku, zakłady bukmacherskie występowały w większych miastach, ich właściciele wręczali łapówki urzędnikom, co zapewniało im ochronę. Z biegiem czasu, sektorem hazardowym coraz większe zainteresowanie wykazywał świat przestępczy. W 1957 roku powstał bułgarski totalizator sportowy, który posiadał monopol na loterie i zakłady sportowe. Rok 1979 był okresem, kiedy powstało pierwsze kasyno, jednak było ono otwarte wyłącznie dla turystów.

Społeczność Bułgarii miała do niego dostęp dopiero w 1993 roku. W 1993 roku rozpoczęto tworzenie nowoczesnego ustawodawstwa, które miało uregulować rynek gier hazardowych w Bułgarii. Równolegle dążono do zapobiegania możliwości prania pieniędzy przez hazard.

22bet Bułgaria

W 2008 roku rozpoczął się proces legalizacji hazardu, który był podyktowany przede wszystkim przez potencjalne wpływy podatkowe pochodzące od operatorów gier hazardowych online. W rzeczywistości plany rozbiegły się z niechęcią operatorów, którzy nie chcieli inwestować ze względu na podatki i wysokie opłaty. W 2013 roku, parlament Bułgarski dokonał nowelizacji ustawy hazardowej. W konsekwencji operatorzy muszą uiszczać jednorazową opłatę licencyjną w wysokości ok. 50 000 euro, a wartość podatku od obrotu spadła do 20%. Takie działanie zachęciło bukmacherów do podjęcia starań o licencję.

Czy gracze z Bułgarii mogą korzystać z 22bet Bulgaria?

Osoby pochodzące i mieszkające w Bułgarii mają możliwość korzystania z usług świadczonych przez 22Bet Bułgaria. Ten bukmacher bardzo chętnie akceptuje graczy pochodzących z Bułgarii. Przygotowana jest dla nich szczególnie atrakcyjna oferta promocyjna, która umożliwia uzyskanie środków zarówno za założenie konta jak i również w trakcie korzystania z platformy.

Ten bukmacher dba nie tylko o kwestie związane z zapewnieniem doskonałej rozrywki dla graczy poprzez nieustanne urozmaicenie oferty, ale także dbałość o stworzenie miejsca szczególnie bezpiecznego, w którym chronione są zarówno dane jak i powierzone środki. Wykorzystywane są do tego najbardziej innowacyjne środki. W konsekwencji gracze nie boją się zaufać platformie 22Bet Bulgaria, co można dostrzec także w udostępnianych rankingach, z których można dostrzec, że oceniana jest na 9,00/10.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz