22Bet Boliwia

June 27, 2023
50 Views

Historia hazardu w Boliwii pokazuje jak ustawodawstwo może zmieniać się w tej kwestii w dosyć burzliwy sposób. Ostatecznie został on zalegalizowany w 1996 roku w oparciu o ustawę 060 o loteriach i grach hazardowych. Społeczeństwo Boliwii było bardzo kreatywne i nierzadko wykorzystywało luki prawne. Ostatecznie prawo zostało dostosowane do potrzeb Boliwijczyków, a tym samym pozwoliło na uzyskanie dodatkowego dochodu dla państwa. Jednak czy w tym kraju funkcjonuje 22bet Boliwia?

Historia hazardu w Boliwii

Ustawodawstwo z zakresu gier hazardowych ulegało wielu zmianom. Między 1871 a 1938 rokiem, hazard w Boliwii był legalny, jednak rok przed wybuchem II wojny światowej, zakazano społeczeństwu grania w gry losowe. Taka sytuacja utrzymywała się aż do 1996 roku, kiedy wprowadzone zostały luźniejsze przepisy regulujące ten sektor. W 1996 roku doszło do zalegalizowania aż 200 “sal bingo”, które w rzeczywistości działały w szarej strefie. Salami bingo określano miejsca posiadające automaty do gier i utrzymujące się z tego z ich działania.

Konieczne było zastosowanie tej nazwy, ponieważ prawo zabraniało tworzenia kasyn. Wobec osób prowadzących “sale bingo” zastosowano amnestię, ale musieli zobligować się do rzetelnego płacenia podatków i przestrzegania obowiązującego prawa. W tym okresie również zalegalizowano gry loteryjne, jednak monopol na nie posiadało państwo i podmioty posiadające licencję. W 2002 roku miała miejsce legalizacja kasyn, które masowo powstały w 2009 roku, jednak pandemia koronawirusa doprowadziła do ich bankructwa. W 2011 roku zmieniono obowiązujące prawo i zaostrzono część przepisów. W tym okresie nie tylko podniesiono podatki, ale także zamknięto sale bingo.

22bet Boliwia

Kwestie związane z hazardem online do tej pory nie zostały uregulowane. Z technicznego punktu widzenia są one nielegalne. W rzeczywistości społeczeństwo posiada możliwość wykorzystania zagranicznych platform bukmacherskich i nie powstają dla nich krajowe alternatywy. Nieustannie przedstawiane są pomysły, które będą umożliwiały opodatkowanie tego sektora gier hazardowych.

Atrakcyjne bonusy od 22Bet Boliwia

Platforma 22bet ukierunkowana jest na graczy z całego świata, w tym również mile widziane są osoby pochodzące z Boliwi. Bukmacher pomimo krótkiego doświadczenia i historii na rynku, doskonale odnajduje się w potrzebach graczy. Skutecznie zachęca ich zakładania konta na swojej platformie poprzez oferowanie bardzo korzystnych bonusów.

Tuż po założeniu konta, użytkownik uzyskuje bonus powitalny od 22bet Boliwia, który najczęściej stanowi równowartość pierwszego złożonego depozytu. Na nim jednak nie kończy się lista bonusów. Nieustannie przygotowywane są oferty, które zachęcają do podejmowania się typowania zdarzeń sportowych czy dalszej gry w kasynie. Aktualna wartość bonusu powitalnego może wynieść aż 122 euro.

Ponadto 22Bet Boliwia umożliwia uzyskanie także nietypowych bonusów jak np. bonus za serię przegranych zakładów, który daje nadzieję na przerwanie czarnej serii i nietrafionych typów. Bukmacher 22Bet Boliwia umożliwia skorzystanie z asortymentu swojego sklepu i wybrania produktów pochodzących od znanych marek, za które można zapłacić środkami zgromadzonymi na koncie użytkownika.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz