22Bet Benin

June 27, 2023
53 Views

Benin to chrześcijański kraj, który znajduje się na terytorium Afryki Zachodniej. Benin był w przeszłości kolonią francuską i funkcjonował pod nazwą Dahoma. Benin charakteryzuje się posiadaniem bardzo młodej populacji, ponieważ aż 60% społeczeństwa ma mniej niż 25 lat. W Beninie hazard został oficjalnie zalegalizowany w 1967 roku, a hazard online jest legalny od 2002 roku.

Historia hazardu w Beninie

W ówczesnym Beninie, który był kolonią francuską, hazard został zakazany w 1836 roku. Dopiero w 1960 roku, kraj uzyskał niepodległość od Francji. W 1967 roku zdecydowano o ponownej legalizacji zarówno loterii jak i zakładów sportowych. Wtedy utworzono także państwową loterię narodową Loterie Nationale du Bénin. Oficjalna legalizacja hazardu w 2002 roku na mocy Loi portant réglementation des jeux de hasard, d’argent et de paris en République du Bénin. Okres, kiedy hazard był nielegalny w Beninie przypada na lata 1836-1967.

Zakazany został na mocy Prohibition des Loteries z 1836 roku, czyli prawa obowiązującego w czasie, gdy Benin był kolonią francuską. Po odzyskaniu niepodległości od 1967 do 2002 roku, legalna pozostawała wyłącznie loteria państwowa. 2002 rok był momentem przełomowym dla podmiotów prowadzących działalności bukmacherską. Wówczas zalegalizowano: gry hazardowe w kasynach, także automaty do gier i gry stołowe, poker, zakłady sportowe, loteria.

Co ciekawe, Beniczycy nie wykazują jakiegokolwiek zainteresowania grą w Bingo czy zakładami kryptowalutowymi. W Beninie panuje monopol państwa na gry hazardowe, jednak występuje możliwość nawiązania współpracy z podmiotami prywatnymi. Sama loteria narodowa jest organizowana przez podmiot prywatny.

22bet Benin

W tym państwie ukształtował się bardzo ciekawy proceder. Licencjonowane kasyna zaskarżają państwo ze względu na brak działań umożliwiających zakończenie działalności przez nielegalne kasyna, które mogą czerpać o wiele więcej korzyści. Uwypukla się tu ogromny problem korupcji, z którym społeczeństwo musi się mierzyć na co dzień.

Także hazard online w Beninie został zalegalizowany w 2002 roku, choć w obowiązującym ustawodawstwie brakuje jednoznacznych zapisów na to wskazujących. Dedukuje się to na podstawie faktu, że zarówno krajowa loteria Beninu i firma, która trudni się zakładami sportowymi mają możliwość obsługiwania platform internetowych. W tym państwie brakuje szczegółowych uregulowań dla tej branży. Jest to przede wszystkim spowodowane przez ograniczenia w dostępie do Internetu. Raptem co czwarta osoba może z niego korzystać.

22Bet Benin- połączenie intuicyjnego i przyjaznego interfejsu

Społeczność z Beninu szczególnie docenia obecność przyjaznego i prostego interfejsu na portalu. Witryna tworzona była w sposób, aby z jej obsługą poradził sobie każdy, bez względu na posiadane doświadczenie w zakładach bukmacherskich jak i również w obsłudze portali internetowych. Jest to niestety rzadko spotykane, dlatego wiele portali działa na swoją niekorzyść. Lista udostępnionych dyscyplin sportowych wyświetla się z lewej strony witryny. Z kolei w centralnej części strony znajdują się informacje nawiązujące do trwających wydarzeń. Dodatkowo do dyspozycji użytkowników są przekazane filtry, które ułatwiają odnalezienie konkretnej dyscypliny.

22Bet Benin

Z 22Bet Benin można korzystać również na urządzeniach mobilnych. Mieszkańcy Beninu cenią swój czas i wykorzystują wszystkie udogodnienia. Bez wątpienia, aplikacja mobilna świetnie się w to wpasowała. 22Bet można mieć zawsze przy sobie i śledzić aktualne wyniki. Aplikacja umożliwia także obstawianie zakładów jak i korzystanie z kasyna. Co więcej, portal obsługuje bardzo wiele walut.

Bukmacher 22Bet Benin, każdego użytkownika traktuje na równi. Gracze posiadają jednakowe szanse podczas gier na automatach czy w trakcie obstawiania wyników sportowych. W konsekwencji, portal cieszy się sporym uznaniem i zainteresowaniem.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz