22bet Azerbajdzan

June 29, 2023
53 Views

Azerbejdżan, a oficjalnie Republika Azerbejdżanu to państwo, które liczy ok. 10,13 miliona obywateli. W rzeczywistości jest on krajem, w którym dominuje ilość muzułmanów, jednak nie jest to dostrzegalne w podejściu państwa do hazardu. W tym kraju niektóre formy hazardu są legalne, co dotyczy zarówno stacjonarnych działalności jak i tych prowadzonych w sieci. Czy takie zliberalizowanie podejście pozostawia jeszcze przestrzeń na działalność zagranicznych bukmacherów na rynku w Azerbejdżanie. Czy powstała platforma bukmacherska 22bet Azerbajdzan?

Historia hazardu w Azerbejdżanie

W latach pomiędzy 1922 a 1991 Azerbejdżan znajdujący się w Azji Zachodniej, stanowił część Związku Radzieckiego, co spotkało także sąsiadujące z nim kraje – Gruzja, Armenia. W konsekwencji musiał dostosować się pod przepisy obowiązuje w ZSRR. Skutkowało to zakazaniem większości form hazardu. Dopuszczalne były tylko loterie i niektóre formy zakładów sportowych.

W 1991 roku Azerbejdżanowi udaje się odzyskać niepodległość od ZSRR. W tym samym roku zostaje także zalegalizowany hazard. Ten stan rzeczy utrzymuje się do 1998 roku. Ten okres nie bez powodu określany jest jako złoty wiek hazardu, sektor kasyn intensywnie się rozwijał. Choć okazało się, że główna klientela to zorganizowane grupy przestępcze, a całość okraszona jest wieloma przypadkami korupcji.

Hazard został zdelegalizowany w 1998 roku przez prezydenta Heydər Əliyev, którego syn był uzależniony od hazardu i przegrał wówczas 6 mln dolarów. Zdecydowano się na wdrożenie działań w 2001 roku, które miały umożliwić uregulowanie sektora loterii. W 2011 ponownie zostały zalegalizowane zakłady sportowe, jednak podlegały pod ścisłą kontrolę państwa. Równolegle zdecydowano się na legalizację zakładów sportowych online i loterii online.

22bet Azerbejdżan

Z zasady korzystanie z nielicencjonowanych platform hazardowych online jest sprzeczne z obowiązującym prawem w Azerbejdżanie, jednak wobec graczy nie są wyciągane konsekwencje za korzystanie z takich miejsc. Na niektóre platformy nakładane są blokady, jednak ma to miejsce wyłącznie w przypadku tych największych.

Czy gracze z Azerbejdzanu mogą skorzystać z platformy 22bet Azerbajdzan?

Możliwość rejestracji na nielicencjonowanych platformach bukmacherskich jest sprzeczna z przepisami w tym państwie, jednak bardzo wielu bukmacherów zezwala na rejestrację na swojej platformie graczy pochodzących z Azerbejdzanu. Jedną z tych platform jest bukmacher 22bet. W rezultacie dla ludności z tego państwa powstała witryna 22bet Azerbajdzan.

Dla graczy z Azerbejdzanu przewidziane są liczne bonusy i promocje. Pierwszą można uzyskać już na momencie rejestracji. Platforma 22bet Azerbajdzan to nie tylko same zakłady bukmacherskie, ale także rozbudowana sekcja kasyna online. Wszystko opiera się na najwyższych standardach dbałości o jakość funkcjonowania i obsługi serwisu. Niezależnie od pory dnia czy nocy mogą uzyskać fachową pomoc i niemalże natychmiastowe rozwiązanie posiadanego problemu związanego z działaniem platformy.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz