22bet Armenia

July 10, 2023
73 Views

Armenia jest małym państwem, w którym dominuje prawosławie. Ten kraj znajduje się w gronie nielicznych państw znajdujących się na Bliskim Wschodzie, w którym legalnie funkcjonują kasyna. W Armenii hazard jak i hazard online są legalne. Jednak czy szansę na prowadzenie działalności posiadają zagraniczni bukmacherzy. Czy Ormianie mają możliwość korzystania z 22bet Armenia?

Historia hazardu w Armenii

W latach 1922-1991 Armenia znajdująca się w Azji Zachodniej, stanowiła część Związku Radzieckiego. Sąsiadowała z Gruzją i Azerbejdżanem. W czasach, kiedy Armenia znajdowała się pod sowieckimi rządami, dostępność do legalnych form hazardu była mocno ograniczona. Społeczeństwo mogło wyłącznie brać udział w loterii Sportlolo i obstawiać zakłady na wyścigi konne. W 1991 Armenia uzyskuje niepodległość od Związku Radzieckiego, jednak nie od razu przełożyło się to na zmiany w przepisach regulujących hazard.

Aż do 2004 roku wyłącznie loteria pozostawała legalna. W 1991 roku utworzono Armeńską Ogólnopolską Loterię. Stanowiła kontynuację dotychczas znanej loterii, zmieniono wyłącznie jej nazwę. W 2004 roku zdecydowano się na legalizację zakładów sportowych i kasyn. Równolegle miała miejsce także legalizacja hazardu online. Utworzono także największą firmę hazardową TotoGaming. W 2018 roku w Armenii zostały podjęte radykalne kroki, które miały ograniczyć dostępność do hazardu w najmłodszej grupie wiekowej.

22bet Armenia

Władze Armenii dostrzegają, że popularność gier hazardowych jest ogromnym problemem, który dotyka przede wszystkim najuboższych mieszkańców. Wśród obywateli kilkakrotnie występowały przypadki samobójstw, dlatego konieczne okazało się zaostrzenie przepisów. Rząd Armenii nieustannie dąży do uzyskania ścisłej kontroli nad grami losowymi.

W 2004 roku zalegalizowano hazard online, jednak na rynku bukmacherskim w Armenii najlepszą pozycję posiada TotoGaming, który oferuje m.in. zakłady sportowe, gry kasynowe, loterie cyfrowe. Pozostałe podmioty zobowiązane są do uzyskania licencji od armeńskiego Ministerstwa Finansów.

Czy platforma 22bet Armenia jest legalna w Armenii?

Bukmacher 22bet Armenia bardzo chętnie przyjmuje graczy z tego kraju, choć nie posiada on stosownej licencji na prowadzenie działalności. 22bet Armenia cieszy się sporym zainteresowaniem wśród tamtejszych graczy i określany jest jako jeden z najrzetelniejszych i najsolidniejszych na rynku. Strona 22bet Armenia doskonale wpisuje się w styl armeńskiego rynku zakładów sportowych. Sama witryna obsługiwana jest również w języku ormiańskim, a gracze mają możliwość dokonywania transakcji finansowych przy wykorzystaniu AMD.

22bet Armenia

Ponadto, sama strona działa bez większych utrudnień na terenie Armenii. Tamtejsi gracze doceniają nie tylko szeroki wybór, ale przede wszystkim przejrzystość witryny i szybki interfejs użytkownika. Pomimo braku licencji od Ministerstwa Finansów, 22bet Armenia decyduje się na wprowadzenie bardzo wielu atrakcyjnych promocji i bonusów dedykowanych specjalnie dla Armeńczyków. Całość przekłada się na uzyskiwanie coraz wyższych pozycji w rankingach najlepszych bukmacherów.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz