22Bet Arabia Saudyjska

June 20, 2023
46 Views

Arabia Saudyjska, Królestwo Arabii Saudyjskiej jest najbogatszym państwem na Półwyspie Arabskim. Na jego status majątkowy ogromny wpływ posiada obecność złóż ropy naftowej. Liczebność populacji w Arabii Saudyjskiej wynosi 34,2 miliona mieszkańców. W państwie dominującym wyznaniem jest islam. W rezultacie zarówno hazard jak i hazard online są nielegalne, ponieważ prawo islamskie stanowi sporą część ustawodawstwa. Czy państwo w rzeczywistości kontroluje działania swoich obywateli? Czy jest luka w systemie, która umożliwia korzystanie z usług zagranicznych bukmacherów?

Hazard w Arabii Saudyjskiej

Hazard w Arabii Saudyjskiej jest od zawsze nielegalny. W historii państwa nie było momentu, kiedy dozwolone było korzystanie z usług bukmacherów. Silny wpływ religii na ustawodawstwo Królestwa Arabii Saudyjskiej jest bardzo mocno dostrzegalne. W tym radykalnym państwie nie można by było spodziewać się innego podejścia.

Zakaz korzystania z hazardu wynika z obowiązującego prawa szariatu, stanowiącego integralną część tego muzułmańskiego królestwa. Ze względu na zamożność państwa udaje im się rewelacyjnie egzekwować ten zapis.

22bet Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska stanowi jeden z ewenementów na skalę krajów muzułmańskich. W niektórych państwach muzułmańskich, hazard jest dopuszczalny dla turystów i emigrantów. W tym państwie nie występuje taka możliwość. Także oni muszą respektować ten zakaz. Za jego naruszenie przewidziane są surowe kary, które są niezwykle szybko egzekwowane. Szczelna kontrola internetu umożliwia wygenerowanie raportów przedstawiających osoby korzystające z platform bukmacherów online.

Co więcej, surowsze i bardziej dotkliwe kary nakładane są na osoby spoza tego państwa, które nie wyznają islamu. W Arabii Saudyjskiej nie występuje żadna możliwość korzystania z hazardu. Turyści powinni być szczególnie wyczuleni na ten zakaz. Mogą posiadać problemy nawet za przywiezienie do kraju przedmiotów określonych jako “narzędzia hazardowe”, np. talii kart do pokera.

Od 2016 roku przeprowadzane są rozmowy o ewentualnym utworzeniu hotelu z kasynem w stolicy państwa. Miałby być przeznaczony wyłącznie dla turystów. Obecnie jednak rozmowy utknęły w martwym punkcie i bardzo mało prawdopodobne jest, że posuną się do przodu w tej dekadzie. W Arabii Saudyjskiej dopuszczone są wyłącznie loterie konne, które odbywają się na torach wyścigowych King Aziz w Rijadzie i King Khaled w Taif.

Czy Saudyjczycy mają jakąkolwiek możliwość skorzystania z platformy 22bet Arabia Saudyjska?

Cenzura wprowadzona w saudyjskim internecie należy do jednych z najbardziej szczelnych. W sieci funkcjonuje rządowy system filtrowania, który wyczulony jest na treści antyreligijne, platformy bukmacherskie i strony pornograficzne. Są one blokowane przez Krajową Komisję ds. Komunikacji i Technologii. W konsekwencji platforma 22bet Arabia Saudyjska nie posiada żadnego podłoża do rozpoczęcia działalności w tym kraju. Sami obywatele pomimo nie skrywanych chęci zdecydowanie boją się skorzystać z tej platformy z obawy na ewentualne kary. Dotyczy to również turystów.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz