1xbet iPhone

April 21, 2024
40 Views
1xbet apple

Wbrew powszechnym przekonaniom, aplikacja 1xBet nie jest dostępna wyłącznie na Androida. Z powodzeniem mogą z niej również korzystać właściciele iPhone’ów. Bukmacher stworzył aplikację, która działa na Androidzie i iOS. Najnowsza wersja aplikacji 1xBet działa na smartfonach posiadających system 11 lub nowszy. Przedstawiamy w jaki sposób pobrać 1xBet na iPhone, a także w jaki sposób należy ją zarejestrować.

Dlaczego warto pobrać aplikacje 1xbet na iPhone?

O jakości i funkcjonalności aplikacji oferowanej przez 1xBet.com doskonale świadczy fakt, że bardzo mało użytkowników po jej zainstalowaniu decyduje się na korzystanie z tradycyjnej, desktopowej wersji. Aplikacja była tworzona w oparciu o prosty interfejs, co bezpośrednio przekłada się na szybkie i łatwe użytkowanie na smartfonach. Dzięki aplikacji 1xBet można uzyskać dostęp do oferty bukmachera w każdym miejscu i czasie, wystarczy dostęp do sieci. Użytkownik nie musi pozostawać w zasięgu komputera, aby obstawić wynik danej rozgrywki czy rozegrać jedną rundę w kasynie. Aplikacja posiada dodatkowe bonusy dla użytkowników, które sprawiają, że można o wiele więcej wygrać.Użytkownicy dostają powiadomienia o ciekawych i atrakcyjnych ofertach ze strony bukmachera.

Jak pobrać 1xbet na iPhone?

Aplikację 1xBet można pobrać w pełni za darmo na swojego iPhona. Należy dokonać tego wyłącznie z oficjalnej strony bukmachera. W internecie nie brakuje nieuczciwych osób, które oferują oprogramowanie wyłudzające dane. Na stronie bukmachera należy zaznaczyć “Pobierz w App Store”. Wówczas należy postępować tak jak w przypadku każdej innej aplikacji.

Sam proces pobierania aplikacji 1xBet na iPhone trwa chwilę i jest uzależnione od prędkości internetu. Po zakończeniu pobierania, aplikacja zainstaluje się automatycznie. Do uruchomienia aplikacji konieczne jest kliknięcie przycisku “Otwórz”. Właściciel urządzenia musi wyrazić zgodę na przekazanie dostępu do współrzędnych geograficznych. W przeciwnym wypadku, aplikacja nie będzie działała na urządzeniu.

Zaloguj się w aplikacji 1xbet na iPhone

Obstawianie wydarzeń sportowych w aplikacji jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Logowanie w aplikacji możliwe jest poprzez kliknięcie w trzy paski w lewym, górnym rogu ekranu.

Nowi gracze zobligowani są do utworzenia swojego konta, bez podania podstawowych danych osobowych nie jest możliwe korzystanie z usług bukmachera. Użytkownik musi wskazać kraj zamieszkania, a także preferowany sposób wpłaty i wypłaty środków z platformy. W miejscu wyznaczonym na wpisanie kodu promocyjnego, należy umieścić obowiązujący kod promocyjny, który uprawnia do uzyskania bonusu powitalnego za złożenie pierwszego depozytu. W ostatnim kroku należy zaakceptować zasady firmy i wdrożoną politykę prywatności. Ponadto, użytkownik musi potwierdzić swój wiek, ponieważ z aplikacji nie mogą korzystać osoby, które nie ukończyły 18 roku życia. Po ściągnięciu aplikacji i zalogowaniu się na niej, warto dodatkowo zabezpieczyć telefon hasłem, aby w pełni ochronić zabezpieczyć swoje konto przed dostępem osób trzecich.

1XBET ► Postaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author 1x2bet