1xbet esports

April 21, 2024
39 Views
1xbet esports

Platforma bukmacherska 1xBet przez wielu użytkowników jest wybierana ze względu na udostępnioną bardzo szeroką gamę zakładów na esport. Ze względu na wysoką konkurencyjność na rynku oferuje bardzo atrakcyjne kursy. 1xBet esports stanowi odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy wykazują coraz większe zainteresowanie tą gałęzią bukmacherki. Esports obejmuje bardzo wiele różnych gier, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wskazujemy, dlaczego warto obstawiać na 1xBet esports, a także jakie są zaoferowane promocje dla graczy.

1xBet esports – wiele kursów na zakłady na żywo

Będąc na głównej stronie bukmachera 1xBet nie sposób przegapić zakładki E-SPORT znajdującej się na menu głównym. Z kolei wybierając na podmenu kategorię NA ŻYWO, gracze uzyskują dostęp do wszystkich rozgrywek, które są aktualnie rozgrywane. Do każdego meczu przygotowane są setki rynków na zakłady, a całość jest zwieńczona przez doskonałe kursu, które rzutują na prawdopodobieństwo i wysokość wygranej. Na platformie bukmacherskiej 1xBet największym powodzeniem cieszą się następujące e-sporty: CSGO, Dota 2, FIFA, StarCraft II i League of Legends, choć to nie są jedyne rozgrywki oferowane na tej stronie. Wystarczy zarejestrować się na stronie, aby uzyskać dostęp do wszystkich rynków e-sportu i zakładów. Dodatkowo gracze mogą korzystać z udostępnionej transmisji na żywo, dlatego mogą także obstawiać również zakłady na żywo.

Promocje i bonusy na 1xBet esports

Każdy nowy użytkownik ma szanse na uzyskanie bonusu powitalnego. W ramach korzystania z usług oferowanych na platformie mogą również skorzystać z innych promocji. Bukmacher oferuje także specjalne, atrakcyjne oferty dla zwolenników e-sportu, np. zakłady bez ryzyka. Ponadto, gracze objęci są specjalnym kalendarzem bonusów e-sportowych. Są one w pełni dostosowane do posiadanych potrzeb przez danego użytkownika, pod kątem dyscypliny lub gry e-sportowej. Mnogość dodatkowych ofert na esports sprawia, że 1xBet jest bardzo często i chętnie wybierany przez użytkowników.

Rynki zakładów dla 1xBet esports

1xBet słynie wśród miłośników gier hazardowych z bardzo rozbudowanej oferty. Stąd nie inaczej może być w przypadku e-sportów. Stworzonych zostało bardzo dużo rynków zakładów na najpopularniejsze esports. Przykładowo, dla samego, jednego meczu FIFA występuje zazwyczaj ponad 100 rynków zakładów, dlatego są one bardzo różnorodne. Gracze mogą obstawiać standardowy 1×2, ale również sumy, handicapy, zakłady powyżej/poniżej. Należy pamiętać, że zakłady są w pełni dostosowane do charakterystyki danego e-sportu, dlatego w CS:GO użytkownik może wskazać, która drużyna zdobędzie pierwsze zabójstwo, jaka będzie całkowita ilość zabójstw na mapie, a także określić, czy obie drużyny wygrają mapę. W rzeczywistości każdy użytkownik znajdzie zakład, który chce obstawić. Kluczowe jest, że graczy obowiązują bardzo elastyczne limity zakładów, a minimalna jego wartość wynosi 0,10 €, dlatego każdy może spróbować swoich umiejętności i szczęścia.

1XBET ► Postaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author 1x2bet