1xbet bonus

April 21, 2024
34 Views
1xbet bonus

Rosnąca konkurencyjność ze strony platform bukmacherskich sprawia, że 1xBet musi nieustannie śledzić oferowane przez nich bonusy, aby móc uzyskać świadomość, z czym musi się mierzyć. Odbywa się to z korzyścią dla graczy, którzy dzięki temu mogą osiągnąć rewelacyjne profity. Choć działalność bukmachera rozpoczęła się w 2007 roku, to stosunkowo niedawno zdecydował się na wprowadzenie bonusu powitalnego. Walka o każdego klienta wymaga bardzo dużego poświęcenia. Stąd poza bonusem początkowym, który zachęca do rejestracji, bukmacher musi dążyć do utrzymania jak największej ilości aktywnych użytkowników.

1xBet bonus powitalny

Bonus powitalny jest dość świeżym bonusem. Jego wartość może wynosić aż 100 euro. Otrzymanie bonusu powitalnego dedykowane jest dla osób, które zarejestrują się na stronie bukmachera, a następnie potwierdzą chęć uzyskania bonusu. Wiele osób może twierdzić, że jego wartość nie jest zbyt wysoka, jednak należy pamiętać, że w rzeczywistości to bardzo opłacalna opcja. Otrzymanie bonusu musi być poprzedzone przez co najmniej pięciokrotny jego obrót. Należy wybrać zakłady, których kurs wynosi 2,74. Jednocześnie minimalna wartość wpłaty, uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 5 euro. Użytkownicy nie muszą spełniać szeregu, bardzo skomplikowanych warunków, aby skorzystać z dodatkowej i darmowej opcji zasilenia konta.

Jakie są bonusy w 1xBet?

Gracze na tej platformie bukmacherskiej mogą liczyć także na inne bonusy ze strony właściciela strony. Ten drugi rodzaj bonusów stanowi formę nagradzania za obecność i korzystanie z platformy. Tuż za bonusem powitalnym, użytkownicy mogą także otrzymać bonusy należące do serii TOTO. Ponadto ciekawym rozwiązaniem jest rozpowszechnienie i praktykowanie Lucy Friday. Przy piątkowym rozdaniu gracz może liczyć aż na 50 euro bonusu. Ponadto, użytkownicy mogą skorzystać także z bonusów z serii A, czyli uzyskają szansę na zdobycie punktów bonusowych, jeżeli obstawiają mecze rozgrywane we włoskiej czołówce.

Oferta bonusowa doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania zarówno nowych jak i stałych graczy. Nawet symboliczna wpłata pierwszego depozytu umożliwia podwojenie wniesionej kwoty.

1xBet promo kod

Promocyjne kody pozwalają zminimalizować ilość wydatkowanych środków na obstawianie. Te dodatkowe kody systematycznie ulegają zmianie, jednak są rozpowszechniane na stronie bukmachera 1xBet, a także są promowane przez strony partnerskie w ramach reklamy bukmachera. Ten kod wystarczy wpisać we wskazanym miejscu zanim dojdzie do obstawienia zakładu. Bardzo często powtarza się kod 1x2BOOKMAKER, który umożliwia wybór kilku opcji, np. darmowego zakładu do 5 euro czy też uzyskanie dodatkowych pakietów na gry. Kody promocyjne pozwalają zyskać nawet 100%, aż do wartości 130 euro, co można wykorzystać na zakłady czy skorzystać z darmowych turniejów pokerowych. Stąd warto śledzić aktualne promocje na głównej stronie 1xBet.

1XBET ► Postaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author 1x2bet